تبلیغات
آی اسپرت 3 | iSport 3 - مصاحبه مفصل با پرز؛ اگر نیمار و مسی در تیم ما بودند جای چه کسی را می گرفتند ؟ آی اسپرت 3 | iSport 3 - مصاحبه مفصل با پرز؛ اگر نیمار و مسی در تیم ما بودند جای چه کسی را می گرفتند ؟

 

اسلایدر

http://isport3.mihanblog.com

بهترین مطالب جهان فوتبال را در این جا بیابید.|آی اسپرت 3

مصاحبه مفصل با پرز؛ اگر نیمار و مسی در تیم ما بودند جای چه کسی را می گرفتند ؟

فلورنتینو پرز

فلورنتینو پرز ، رئیس باشگاه رئال مادرید در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد.
 


آنچلوتی و فینال جام باشگاه های جهان: " آنچلوتی مربی با تجربه ای است. بازیهایی که در روزنامه ها آسان به نظر می رسند می توانند پیچیده شوند. ما مشتاق حضور در فینال بودیم. فتح این جام بهترین پایان برای امسال است. "

اعتماد به نفس: " ما اعتماد به نفس بیش از حد نداریم. ما با تجربه هستیم. در حال حاضر 21 برد پیاپی کسب کردیم و هر رقیب می خواهد تیمی باشد که این روند را متوقف می کند. انگیزه بالائی داریم و هوداران خوشحال هستند. مربی مثل یک خانواده با بازیکنان رفتار می کند. شرایط بی نظیری داریم و امیدوارم ادامه دار باشد. "

ژابی و دیماریا: " کاری را انجام دادیم که باید انجام می دادیم. می خواهم خوب افراد را بگویم. دیماریا رفت چون می خواست برود. ژابی چند سال اینجا بود و در خصوص  آینده اش تفکر کرد. او 33 سال سن داشت و کمی دشوار بود در رئال مادرید بازنشسته شود. بهترین پیشنهاد برای او به تحقق پیوست. رائول هم چنین تصمیمی گرفت و ما با این گونه تصمیمات مشکلی نداریم. "

رائول: " هربار که برای دیدن تمرینات می آید با هم صحبت می کنیم. درهای رئال مادرید برای بازیکنانی مثل رائول همیشه باز است. او با باشگاه کاسموس قرارداد بسته است و  می داند که هرگاه دوران بازیگریش به اتمام رسید درهای رئال مادرید به روی او باز است. او می خواهد یک مربی شود. "

راموس: " هیچ مشکلی با راموس در خصوص تمدید قراردادش ندارم. او بازیکن مورد علاقه من است و پیراهن های زیادی برای من امضا کرده است. "

کاسیاس: " رابطه خوبی با کاسیاس دارم. به دلیل مصدومیت او مجبور به خرید دیگو لوپز شدیم. "

آنچلوتی: " او مرا سوپرایز کرد. من روزنامه ها را می خوانم و همه از تمدید قرارداد او صحبت می کنند. فقط در شروع و پایان فصل این کارها را انجام می دهیم . برای تمدید قرارداد بازیکنان و کادر فنی فقط در پایان و اول فصل صبحت می کنیم. از عملکرد او راضی هستیم و می خواهیم قرارداد او را در پایان فصل تمدید کنیم. آنچلوتی این مسئله را می داند و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد. من همیشه خواهان جذب آنچلوتی بودم. دستاورد های او را در پی اس جی ، چلسی و میلان تماشا کرده بودم. یک روز با دوستم گالیانی در حال تماشای یک مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا بودیم ، من به آنچلوتی معرفی شدم و او نیز مرا به کل تیم معرفی کرد. او جدا از عملکرد بی نظیرش به عنوان یک مربی یک جو خانوادگی را در تیم ایجاد کرده است و این مهم است. "

 

رئال مادرید


مورینیو با جو این خانواده کنار نیامد: " تمامی مربیان سبک مختص به خودشان را دارند. او همچنان پیام های غیرعادی برای من ارسال می کند. آخرین آنها وقتی بود که ما لیگ قهرمانان را در لیسبون فتح کردیم. او اکنون زندگی خودش را در لندن دارد و ما امکان دیدن یکدیگر را نداریم. با این حال من همچنان پیگیر کارهای او هستم. به عنوان مربی ما با او به لحاظ کیفی پیشرفت کردیم. مورینیو تازه کار نیست و در تیم های بزرگی مربیگری کرده است. هر کسی شخصیت خاص خودش را دارد. من ممکن است آدم هایی با خصوصیات متفاوت تری را بپسندم اما هیچ شکی درباره ی خاص بودن او به عنوان یک مربی فوتبال وجود ندارد."

بهترین گروهی که تا به حال داشته اید: "من همچنان اولین گروه را دوست دارم. آن تیم، گروهی جوان تر و سازمان یافته تر بود. مشکل باشگاه این بود که جدای از صرفاً داشتن بازیکنان خوب، حالا ما بازیکنانی داریم که برخلاف دوران کهکشانی ها تیم را سازمان یافته تر می کنند، کاماچو ما را ترک کرد چرا که حس می کرد چیزهایی که برای مربیگری لازم است در اختیار ندارد. این حرفی بود که او به من زد."

افراطی ها: " زمانی که من مدیر باشگاه شدم، باشگاهی را تحویل گرفته بودم که در بازی جوانمردانه صاحب سبک بود و نمیخواست با خشونت همراه شود. اولین کاری که در سال 2000 انجام دادم، پیشنهاد دادن آلفردو دی استفانو به عنوان رئیس افتخاری بود. دومین کاری که انجام دادم برداشتن نرده های پیرامون زمین بود. من مطمئن نیستم که حوادث بروسل یا انگلیس عامل عقب نشینی بودند. در آن زمان افراطی در گوشه ی ورزشگاه بودند و ما آنها را به محدوده ای پشت دروازه منتقل کردیم. وقتی که آن تهدید بمب گذاری اتفاق افتاد، تمام استادیوم بدون هیچ آشوبی تخلیه شد. "

کمک باشگاه به افراطی ها: "آنها هرگز در تجارت نبوده اند، آنها هرگز و هیچوقت در هیچ یک از ابعاد مالی باشگاه سهیم نبوده اند. از 2000 تا 2013 هیچ حادثه ای رخ نداد. هرکس می تواند داستان دلخواه خودش را بگوید. من از شر نرده ها خلاص شدم و هیچ مشکلی به وجود نیامد. سال گذشتی مسئله ای برای نیروهای امنیتی به وجود آمد و از چاقوها استفاده شد که پنج دقیقه برای من طول کشید. این اتفاق من را به تشکیل دوباره ی گروهی سرزنده به دور از صلیب های شکسته تشویق کرد. حالا این گروه جدید در ردیف های دوم و سوم از زمین می نشینند. من در دوران های خوب و بدی مدیرعامل رئال بودم. من هیچ تعاملی با گروه های خشن ندارم و کاملاً از تلاش های سازمان لیگ اسپانیا و فدراسیون فوتبال همکاری شان برای ریشه کردن کردن این مشکل در بازی های ما حمایت می کنم. من می توانم به شما تضمین بدهم که هیچ نوعی از خشونت در برنابئو وجود ندارد. ما از شر آنها خلاص شدیم. بله آنها تلاش کردند تا ما را تهدید کنند و بله آنها تلاش کردند تا فشارهایی را بر ما اعمال کردند. اما تا زمانی که من مدیر باشگاه هستم هرگز هیچ نوعی از خشونت را شاهد نخواهیم بود. این افراد بزهکار هستند و باید جایی جز زمین های فوتبال باشند  "

رویس: " مدیر بورسیا دورتموند یکی از دوستان خوب من است. همانگونه که به تمدید ها فکر نمیکنم به خرید رویس هم نگاهی نداریم. نمی دانم جای چه کسی را باید بگیرد. آنچلوتی هم نمی داند. "

نیمار یا مسی: " بهترین ها را داریم. اگر در تیم ما بودند جای چه کسی را می گرفتند ؟ "

آنچلوتی بهترین مربی که داشته اید ؟: " برای همه مربیانی که داشته ام احترام قائلم. از دلبوسکه تا آنچلوتی. "

بارسا کروس را رد کرد ؟: " چنین خبری صحت ندارد. پیش از جام جهانی انتقالش را قطعی کردیم. "

اهانت های علیه اتلتیکو در برنابئو: " هر زمانی که ما با اتلتیکو بازی می کنیم هواداران آنها را تشویق می کنند. شاید تعدادی باشند که احترام نگذارند... اما هیچ اتفاق خشونت آمیزی رخ نمی دهد. من به اتفاقی که در رودخانه ی مادرید شاهدش بودیم اشاره می کنم. چاقوها بیرون آورده شدند و اتفاقات پنج دقیقه به طول انجامید. این اتفاق هرگز تکرار نمی شود. توهین به مردم درست نیست. ما باید تمامی ابعاد را بررسی کنیم. اینکه بعضی رسانه ها این اتفاق را پوشش دادند و خبرنگاران خوشحال بودند که تصاویر خودشان از گروه های کوچک افراطی را گرفته اند، مرا عصبانی کرد. من خیلی واضح می گویم که این نشریات زرد و غیرمعتبر نباید به این حرکات افراطی ها روی خوش نشان بدهد. "

 

فوتبال

ادامه مطلب و دانلود

.

ارسال نظر برای این مطلب


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر